Pióro wieczne z bursztynem

Pióro wieczne z bursztynem

with Brak komentarzy

Pióro wieczne z bursztynem jest elementem kolekcji Kamienie Polskie „Bursztyn”. Wyróżnia go klasyczna prosta forma podkreślona bursztynem zdobiącym koronę.

Eleganckie pióro wieczne z bursztynem bałtyckim

Lśniąca laka, srebrne lub złote elementy wykończenia zwieńczone naturalnym bursztynem. Bursztyn wykorzystywany w naszych wyrobach pochodzi z rejonu Morza Bałtyckiego.

To ekskluzywne pióro zdobione bursztynem bałtyckim jest doskonałym pomysłem zarówno na prezent biznesowy, jak również na ważną uroczystość, czy rocznicę.

Prezent biznesowy – co wybrać?

Pióro wieczne jako upominek biznesowy.

Dopasowując prezent do konkretnej osoby, pokazujemy znajomość jej gustu i stylu, co z pewnością zostanie docenione. Jak zatem wybrać idealny prezent biznesowy? Wybierając to co najlepsze, czyli np. pióro wieczne, długopis lub elegancki skórzany portfel. Pióra wieczne to bardzo wytworne i wartościowe prezenty. Świadczą o klasie darczyńcy oraz o charakterze obdarowanego.

Pióro zdobione bursztynem
Pióro zdobione bursztynem

Dlatego właśnie pióra często wybierane są na prezenty oraz jako upominki biznesowe. Dodatkowo tak długo jak prezent będzie służył jego posiadaczowi, będzie on pozytywnie wspominał współpracę z naszą firmą. Jeżeli prezent będzie trafiony – a pióra są wieczne – to możemy być w 100% pewni, że nawet po latach zostanie on w pamięci adresata budząc same pozytywne skojarzenia.

Komentarze zostały wyłączone.