Pióro wieczne z krzemieniem pasiastym

Pióro wieczne z krzemieniem pasiastym

with Jeden komentarz

Pióro wieczne zdobione krzemieniem pasiastym jest elementem kolekcji Kamienie Polskie „Krzemień pasiasty”. Pióro jest tradycyjnym i bardzo eleganckim narzędziem do pisania.

Lśniąca laka, srebrne lub złote elementy wykończenia zwieńczone naturalnym krzemieniem. Krzemień pasiasty wykorzystywany w naszych wyrobach pochodzi z rejonu Gór Świętokrzyskich.

To ekskluzywne pióro zdobione krzemieniem pasiastym jest doskonałym pomysłem zarówno na prezent biznesowy, jak również na inną ważną uroczystość.

Pióro wieczne jako stylowy dodatek i pomysł na upominek biznesowy.

Dawniej pióra wieczne były obowiązkowym elementem wyposażenia szkolnych piórników, a uczniowie korzystali z nich rozpoczynając swoją przygodę z pisaniem. Obecnie coraz częściej widuje się ludzi czyniących zapiski piórem wiecznym, a osób piszących piórem wiecznym przybywa z dnia na dzień.

Pióra wieczne stały się synonimem stylu i elegancji. Oryginalny design, zdobione stalówki, a także troska o detale sprawiają, że wieczne pióra stały się nieodłącznym towarzyszem przedstawicieli biznesu. Dlatego właśnie czołowi politycy, dyplomaci czy prezesi wybierają pióra wieczne do składania swoich podpisów na dokumentach. Dodają im one siły, odwagi, świadczą o solidności, ale także są oznakami klasy i dobrego gustu.

5/5 - (4 votes)

Jedna odpowiedz

  1. […] Pióro wieczne z krzemieniem pasiastym […]

Komentarze zostały wyłączone.